Hakkımızda

bannerh1978 yılında aile şirketi olarak kurulan “Sarıkulak Kardeşler” ; banyo kazanı, güneş enerjisi ve sıhhi tesisat malzemeleri imalatı olarak iki ayrı şube ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. 

Piyasanın rekabetçi ortam şartlarından dolayı ticari faaliyetlerini farklı bir dala kaydırma kararı alıp Otomotiv Sektörüne atılarak 1996 yılında LPG Oto Tank imalatına başlamıştır. 

Büyük bir pazarlama / bayilik ağı kurarak ve imalatını günden güne geliştiren firmamız bugün 3. Organize Sanayi Bölgesinde 11.000 m2 lik açık alanda 2.500 m2 lik kapalı alan üzerine kurulu mevcut fabrikasında hizmetlerine devam ederek ülkemizde SA-KA LPG unvanıyla saygın kuruluşlardan biri haline gelmiştir. 

Temiz ve güçlü bir ticari mazisine sahip olan firmamız yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 

Firma çalışanları ve mevcut müşteri / bayilik zinciri ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firmamız sadece şirketleşme ve makine parkına yatırım ile kalmayıp kurumsallaşmayı da ön planda tutmaktadır. 

Bunun için insana değer veren anlayış çerçevesinde insana yatırım yapmayı da ilke edinen firmamız kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesi ile tescil etmiştir. Ayrıca LPG Tank imalatımız Avrupa Norm Standardı olan ECE R67-01 regülâsyonun gereklerine uygun imal edilmektedir. 

Amacımız kısa bir süre içinde sektöründe yalnız Türkiye içinde değil; diğer Dünya ülkelerini de hedef kitlesine dâhil ederek insan ve çevreyi gözeten kaliteli ürünler ile ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektir. 

Buradasınız: Ana Sayfa Hakkımızda